{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

İade Prosedürü

Web sitemizden bir sipariş verdiyseniz ve satın aldığınız bir veya daha fazla ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde tarafımıza gönderebilirsiniz.


İade etmek istediğiniz ürünlerin iade koşullarımıza uygun olmaları halinde, iadeniz tarafımıza ulaştıktan sonraki 10 iş günü içerisinde geri ödemeniz tamamlanacaktır.


Nasıl iade talebi oluşturabilirim?

  


Denenmemiş, zarar görmemiş ve orijinal kutularında gönderilen iadeler kabul edilmektedir. Kampanyalı alınan ürünlerin kampanya senaryosuna göre oluşan indirimleri veya ücretsiz verilen ürünlerin tutarları düşülerek para iadesi yapılır.


İade etmek istediğiniz ürünleri irsaliyesi ile birlikte 932629188 firma kodu ve 5456569 iade onay koduyla Yurtiçi Kargo'ya teslim ederek tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.


İade adresimiz:

Ekol Lojistik Orkide Tesisleri Hastane Mahallesi Hadımköy-Nakkaş Yolu Cd. No:15, 34276 Arnavutköy/İstanbul


Online mağazamızdan satın alınan ürünlerin değişimini veya iadesini faturanız ile birlikte mağazalarımızdan da yapabilirsiniz.