{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik Kargo ve Teslimat İade ve Değişim
Üyelik

Üye olmanın faydaları nelerdir?

Web sitemize üye olmak size şunları sağlar:

         Özel tekliflere, özel etkinliklere ve kişiselleştirilmiş tavsiyelere erişim.

  • SMS ve E-Posta üzerinden yapılan Kampanya ve diğer bilgilendirmelerden haberdar olun. (Eğer İletişim izni verdiyseniz.)

         Sipariş durumunuzu kontrol edin ve kişisel bilgilerinizi basit bir şekilde anında yönetin.

         Siparişlerinizin durumunu kişisel profilinizden takip edin ve adres defteriniz üzerinden daha hızlı ve kolay sipariş verin.

 

KIKO web sitesine üye olmak çok kolay!

• "Üye ol" seçeneğine gelin.

• Gerekli bilgileri doldurun ve "Üye ol"a tıklayın.

Hesabınızda oturum açmak için "E-mail ile giriş yap" ı seçin, e-postanızı ve şifrenizi girin. Ardından "Oturum aç" a tıklayın.

Kişisel bilgilerinizi yönetmek için hesabınızda oturum açın ve kişisel profilinizde "Hesabım" bölümüne gidin. Ardından istediğiniz bilgileri seçerek değiştirin. Sayfayı kapatmadan önce değişiklikleri kaydedin.

Web sitemizdeki ‘’Hesabım’’ bağlantısına giderek kaydolmak için kullandığınız e-posta adresini girin ve "Şifremi unuttum" seçeneğine tıklayın. Daha sonra yeni bir şifre içeren bir e-posta alacaksınız. Güvenlik amacıyla aldığınız şifreyi hemen KIKO hesabınız üzerinden değiştirmenizi tavsiye ederiz. Yeni şifrenizin bulunduğu e-postayı bulmakta sorun yaşıyorsanız, lütfen SPAM klasörünüzü kontrol edin.

Kargo ve Teslimat

Siparişleriniz Kolay Gelsin ve Yurtiçi Kargo firmaları ile adresinize sevk edilmektedir. İadelerinizi Yurtiçi Kargo aracılığıyla tarafımıza ücretsiz olarak ulaştırabilirsiniz.

Siparişinizin durumunu kontrol etmek için ‘’Hesabım’’ sayfasıdan giriş yaparak ‘’Siparişlerim’’ bölümüne ulaşabilirsiniz. Siparişinizin yanında bulunan linkten kargo firmasının takip sayfasına ulaşacaksınız.

Eğer bir problem yaşarsanız her zaman musterihizmetleri@kikomilano.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Şehir merkezleri için tahmini teslimat süremiz için kargo firması siparişinizi teslim aldıktan sonra 2-5 iş günü içerisindedir.

200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Bu tutarın altındaki alışverişlerinizde kargo ücreti 12,99 TL’dir.

www.kikomilano.com.tr sitesinden vereceğiniz siparişler sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde teslim edilebilmektedir.

Siparişinize ait e-arşiv faturanız bildirdiğiniz mail adresinize ayrıca iletilmiştir.

Eğer bir problem yaşarsanız her zaman musterihizmetleri@kikomilano.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Teslimat sırasında siparişinizi teslim aldığınıza dair onay verirken, mutlaka kargo görevlisinin yanında faturanız ile birlikte ürünlerinizi kontrol ediniz. Hasar veya eksik olması durumunda kargo görevlisinden ‘’Hasar tespit tutanağı’’ tutmasını isteyiniz ve hasarlı ürünleri teslim almadan iade olarak gönderiniz.

Eğer bir problem yaşarsanız her zaman musterihizmetleri@kikomilano.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İade ve Değişim
İade etmek istediğiniz ürünleri irsaliyesi ile birlikte 932629188 firma kodu ve 5456569 iade onay koduyla Yurtiçi Kargo'ya teslim ederek tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünlerin iade koşullarımıza uygun olmaları halinde, iadeniz tarafımıza ulaştıktan sonraki 10 iş günü içerisinde geri ödemeniz tamamlanacaktır.

Denenmemiş, zarar görmemiş ve orijinal kutularında gönderilen iadeler kabul edilmektedir. Kampanyalı alınan ürünlerin kampanya senaryosuna göre oluşan indirimleri veya ücretsiz verilen ürünlerin tutarları düşülerek para iadesi yapılır.

Denenmemiş, zarar görmemiş ve orijinal kutularında olan ürünlerimizi faturaları ile birlikte mağazalarımızdan değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. Mağazalarımızın listesi için sitemizde bulunan ‘’Mağazalarımız’’ bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünleri 932629188 firma kodu, 5456569iade onay kodu ile birlikte Yurtiçi Kargo'ya teslim ederek tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.